Chystáte sa vstúpiť na stránku o alkohole.

Bolo Vám už 18 rokov?


Ano       Ne
4 produkty
 • Jedinečné ružové víno s intenzívnou vôňou červeného ovocia. Ako jediné nealkoholické víno na trhu má značka Pierre zero 0 % alkoholu. Zber hrozna prebieha v noci, kedy je pri nižšej teplote miera cukornatosti v hrozne najstabilnejšia. Jeho osviežujúca ľahkosť v ústach sa perfektne hodí do teplých letných dní.

  3,60 €
 • Jediné nealkoholické šumivé víno na trhu s 0,0% alkoholu. Zmes vyberaných druhov hrozna z juhu regiónu Languedoc-Roussillon prebieha v noci, kedy je pri nižšej teplote miera cukornatosti v hrozne najstabilnejšia.

  3,85 €
 • Jedinečné ružové nealkoholické víno s intenzívnou vôňou červeného ovocia. Ako jediné nealkoholické víno na trhu má značka Pierre zero 0 % alkoholu. Zber hrozna prebieha v noci, kedy je pri nižšej teplote miera cukornatosti v hrozne najstabilnejšia. Jeho osviežujúca ľahkosť v ústach sa perfektne hodí do teplých letných dní.

  7,00 €
 • TYP VÍNA: Cuvée, ružové, šumivé, polosuché nealkoholické šumivé víno s 0% obsahom alkoholu. Zber vyberaných druhov hrozna z regiónu Languedoc-Roussillon prebieha v noci, kedy je pri nižšej teplote miera cukornatosti v hrozne najstabilnejšia.

  9,00 €
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek