Chystáte sa vstúpiť na stránku o alkohole.

Bolo Vám už 18 rokov?


Ano       Ne
5 produkty
 • Nealkoholické víno sýtej rubínovej farby, typickej pre odrodu Cabernet Sauvignon. Na nose sýta vôňa červeného ovocia. Príjemná chuť na jazyku obohatená jemnými tanínmi. Spracovanie hrozna prechádza fázami priameho lisovania, pasterizáciou, bez fermentácie.

  8,00 €
 • Chuť vína je tvořena tóny červeného ovoce, koření a vanilky, které dodávají vínu tajemnou složitost a jemnou eleganci. Následuje důsledná de-alkoholizace vína se zachováním jeho chutí a vůní. Pierre Zerro červené je považováno za to nejlepší z vinařské oblasti Médoc. Toto potěšení je možné si vychutnat bez hranic, protože je jeho obsah alkoholu 0,0%.

  3,60 €
 • Víno hlbokej rubínovej farby s arómou tmavého červeného ovocia.Červené víno Pierre Zero Rouge obsahuje v porovnaní s bežným alkoholickým červeným vínom 3-krát viac polyfenolu zvaného resvératrol. Ten pôsobí ako antioxidant a napomáha znižovať hladinu cholesterolu a triglyceridov v tele, čím aktívne pôsobí ako prevencia kardiovaskulárnych ochorení.

  7,00 €
 • Chuť vína je tvořena tóny červeného ovoce, koření a vanilky, které dodávají vínu tajemnou složitost a jemnou eleganci. Následuje důsledná de-alkoholizace vína se zachováním jeho chutí a vůní. Pierre Zerro Grand Réserve červené je považováno za to nejlepší z vinařské oblasti Médoc. Toto potěšení je možné si vychutnat bez hranic, protože je jeho obsah...

  9,00 €
 • Toto víno s intenzívnym rubínovým odtieňom je plné sviežosti, mladosti a harmonie. Merlot s jemnou arómou červeného ovocia, je okrúhly, plný a štruktúrovaný s veľkorysou chuťou.  Dokonalá kombinácia chutí a vôní s jemnou trieslovinkou je ideálnym sprievodcom a potešením na každú príležitosť.

  7,50 €
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek