Chystáte sa vstúpiť na stránku o alkohole.

Bolo Vám už 18 rokov?


Ano       Ne
10 produkty
 • Na pohľad zlatisto žlté nealkoholické víno doladené dotykom šumivosti, kde je príjemná chuť ovocia vybalancovaná lahodnou sviežosťou.

  3,60 €
 • Na prvý pohľad svetlo žltá žiarivá farba, jemná pena s arómou tropického ovocia, broskýň, lyči a kvetov. Zber hrozna prebieha v noci, kedy je pri nižšej teplote miera cukornatosti v hrozne najstabilnejšia.

  3,85 €
 • Na prvý pohľad svetlo žltá žiarivá farba, jemná pena s arómou tropického ovocia, broskýň, lyči a kvetov. Zber hrozna prebieha v noci, kedy je pri nižšej teplote miera cukornatosti v hrozne najstabilnejšia.

  9,00 €
 • TYP VÍNA: Biele cuvée, tiché, polosladké Francúzske nealkoholické vínoNa pohľad zlatisto žlté nealkoholické víno doladené dotykom šumivosti, kde je príjemná chuť ovocia vybalancovaná lahodnou sviežosťou.Viac informácií sa dozviete na tejto stránke nižšie....

  7,00 €
 • Chuť vína je tvořena tóny červeného ovoce, koření a vanilky, které dodávají vínu tajemnou složitost a jemnou eleganci. Následuje důsledná de-alkoholizace vína se zachováním jeho chutí a vůní. Pierre Zerro červené je považováno za to nejlepší z vinařské oblasti Médoc. Toto potěšení je možné si vychutnat bez hranic, protože je jeho obsah alkoholu 0,0%.

  3,60 €
 • Víno hlbokej rubínovej farby s arómou tmavého červeného ovocia.Červené víno Pierre Zero Rouge obsahuje v porovnaní s bežným alkoholickým červeným vínom 3-krát viac polyfenolu zvaného resvératrol. Ten pôsobí ako antioxidant a napomáha znižovať hladinu cholesterolu a triglyceridov v tele, čím aktívne pôsobí ako prevencia kardiovaskulárnych ochorení.

  7,00 €
 • Jedinečné ružové víno s intenzívnou vôňou červeného ovocia. Ako jediné nealkoholické víno na trhu má značka Pierre zero 0 % alkoholu. Zber hrozna prebieha v noci, kedy je pri nižšej teplote miera cukornatosti v hrozne najstabilnejšia. Jeho osviežujúca ľahkosť v ústach sa perfektne hodí do teplých letných dní.

  3,60 €
 • Jediné nealkoholické šumivé víno na trhu s 0,0% alkoholu. Zmes vyberaných druhov hrozna z juhu regiónu Languedoc-Roussillon prebieha v noci, kedy je pri nižšej teplote miera cukornatosti v hrozne najstabilnejšia.

  3,85 €
 • Jedinečné ružové nealkoholické víno s intenzívnou vôňou červeného ovocia. Ako jediné nealkoholické víno na trhu má značka Pierre zero 0 % alkoholu. Zber hrozna prebieha v noci, kedy je pri nižšej teplote miera cukornatosti v hrozne najstabilnejšia. Jeho osviežujúca ľahkosť v ústach sa perfektne hodí do teplých letných dní.

  7,00 €
 • TYP VÍNA: Cuvée, ružové, šumivé, polosuché nealkoholické šumivé víno s 0% obsahom alkoholu. Zber vyberaných druhov hrozna z regiónu Languedoc-Roussillon prebieha v noci, kedy je pri nižšej teplote miera cukornatosti v hrozne najstabilnejšia.

  9,00 €
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek