Chystáte sa vstúpiť na stránku o alkohole.

Bolo Vám už 18 rokov?


Ano       Ne
5 produkty
 • Na pohľad zlatisto žlté nealkoholické víno doladené dotykom šumivosti, kde je príjemná chuť ovocia vybalancovaná lahodnou sviežosťou.

  3,60 €
 • Na prvý pohľad svetlo žltá žiarivá farba, jemná pena s arómou tropického ovocia, broskýň, lyči a kvetov. Zber hrozna prebieha v noci, kedy je pri nižšej teplote miera cukornatosti v hrozne najstabilnejšia.

  3,85 €
 • Chuť vína je tvořena tóny červeného ovoce, koření a vanilky, které dodávají vínu tajemnou složitost a jemnou eleganci. Následuje důsledná de-alkoholizace vína se zachováním jeho chutí a vůní. Pierre Zerro červené je považováno za to nejlepší z vinařské oblasti Médoc. Toto potěšení je možné si vychutnat bez hranic, protože je jeho obsah alkoholu 0,0%.

  3,60 €
 • Jedinečné ružové víno s intenzívnou vôňou červeného ovocia. Ako jediné nealkoholické víno na trhu má značka Pierre zero 0 % alkoholu. Zber hrozna prebieha v noci, kedy je pri nižšej teplote miera cukornatosti v hrozne najstabilnejšia. Jeho osviežujúca ľahkosť v ústach sa perfektne hodí do teplých letných dní.

  3,60 €
 • Jediné nealkoholické šumivé víno na trhu s 0,0% alkoholu. Zmes vyberaných druhov hrozna z juhu regiónu Languedoc-Roussillon prebieha v noci, kedy je pri nižšej teplote miera cukornatosti v hrozne najstabilnejšia.

  3,85 €
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek